coolcar.co.il

גאדג'טים לרכב 2013 – המדריך המקיף באתר לפניכם

גאדג'טים לרכב 2013 – המדריך המקיף באתר לפניכם גאדג'טים לרכב אינם רק מנת חלקם של עשירים ועם עשרות סוגי גאדג'טים בטווח מחירים רחב גם אתם יכולים להנות מנסיעה בטוחה ומהנה הרבה יותר   נסיעה ברכב אינה חייבת להיות משעממת ושגרתית ובדיוק בשביל זה ממציאים ומפתחים מידי שנה אביזרי רכב מגניבים וייחודיים. ניתן כיום למצוא עשרות סוגי..


אביזרי הרכב החמים לשנת 2016

אביזרי הרכב החמים לשנת 2016 אביזרי רכב מתוחכמים ומגניבים לא רק ייגרמו לכולם לנעוץ מבטים ברכבם אלא גם ידאגו כי תנהגו בטוח וחכם יותר בשילוב מגוון טכנולוגיות מתקדמות   ענף הרכב הינו ענף המגלגל מיליוני דולרים ברחבי העולם ועם פיתוחים והמצאות חדשות, אתם יכולים לרכוש אביזרי רכב מגניבים אשר לא רק ישפרו את הצד האסתטי של רכבבכם,..


צמיגים לרכב – נוסעים רחוק ובביטחון

צמיגים לרכב – נוסעים רחוק ובביטחון בין שלל הפרסומות של "הכן רכבך לחורף" אנחנו שומעים תמיד על בדיקת צמיגים והחלפתם לקראת החורף והכבישים החלקים. אבל איך מחליפים, מתי צריך וכמה זה עולה לנו? איך שלא נסתכל על זה, בלי צמיגים טובים הרכב שלנו לא ייסע טוב. ממש כמו שיש לבדוק שמן ומים ברכב, עלינו לבדוק גם את הצמיגים שלנו ואת מצבם..


אביזרי רכב – הג'דגטים של 2015

אביזרי רכב – הג'דגטים  של 2015 אומנם אנחנו כבר בשליש האחרון של 2012 , אך זה זמן טוב לבדוק אילו גדגטים כבשו אותנו השנה בתחום הרכב   עולם אביזרי רכב מגלה כל יום ויום חידושים שונים, רבים מהם משפרים את יעילות הנהיגה ברכב, אחרים עוזרים להגביר את חווית הנהיגה, וכן, יש גם כאלה שלא ברור מה מטרתם אך הם ימשכו את העין שלנו ויגרמו ליד..


אביזרי רכב – כל מה שמציעים לנו

אביזרי רכב – כל מה שמציעים לנו אם בעבר נהגה תעשיית הרכב למכור לנו את הרכב ככוח עבודה, כזה שיסיע אותנו מהבית אל העבודה ובחזרה אזי שהיום כבר ברור לכל, שרכב הוא הרבה יותר מזה. הרכב שלנו הואא הרבה יותר מזה, לפעמים הוא בית על גלגלים, לפעמים הוא מיטה, כמו ששלמה ארצי שר בשיר לאן לאן   מחקרים בארה"ב הראו שנהגים מבלים יותר..


רמקולים לרכב - נוסעים במהירות השמע

רמקולים לרכב - נוסעים במהירות השמע   נהיגה ברכב יכולה להיות כל כך הרבה יותר מהנה אם היא מלווה במוסיקה המגיעה מרמקולים איכותיים ולכן אם הנכם מעוניינים להנות ממוסיקה ברמה הגבוהה ביותר ולדעת כיצד לבחור את הרמקולים הבאים שלכם לרכב, מאמר זה הוא בדיוק בשבילכם   אני לא יודע מה אתכם, אבל אני נהנה מהנסיעה שלי יותר כאשר..


מתקינים חיישני רוורס ומונעים את התנועה הבאה

מתקינים חיישני רוורס ומונעים את התנועה הבאה את רוב התאונות היה ניתן למנוע, אם היה מותקן באוטו חיישני רוורס, שהיו מתריעים ומזהירים שהילד מתקרב לאוטו או אם התבלבלתם בדוושה ונתתם גז כשאתם על הילוך אחורי.   נוסעים רוורס ומסתבכים? לא רק אתם, גם משרד התחבורה, שהוציא בשנה האחרונה הוראה המחייבת את כל יצרני המכוניות..


מערכות DVD לרכב - ההורים נוהגים, הילדים נהנים

מערכות DVD לרכב  - ההורים נוהגים, הילדים נהנים דווקא בימים בהם מערכות DVD מאבדות מיוקרתן בבית, הן נכנסות בכל הכח אל כלי הרכב הפרטיים   במהלך השנים חיפשו הורים דרכים שונות לעניין את ילדיהם, במהלך נסיעות ארוכות, פעם היו אלה שירים, משחקי חברה, סיפורים, אוכל ודרכים עצמאיות נוספות, למזלם של ההורים (והילדים) הם נהנים בשני העשורים האחרונים..


מנעולים לרכב - הכי נעול, הכי בטוח

מנעולים לרכב - הכי נעול, הכי בטוח מאז שנת 2002 נרשמה עלייה חדה במקרי הפריצות לרכבים. נתונים סטטיסטיים מראים כי בכל רבע שעה נפרץ ונגנב רכב נוסף. כדי לא להפוך לחלק מהסטטיסטיה המצערת, יש למגן את הרכב באמצעי בטיחות חיוניים מאה רכבים נגנבים בכל יום במדינת ישראל. מאה רכבים. כשמשווים את הנתון הלא יאמן הזה ביחס לכמות..


פנסים לרכב- להיראות זוהר בכל מצב

פנסים לרכב- להיראות זוהר בכל מצב אורך חיים ממוצע של פנס לרכב הוא כ-15 שנים. אולם, גם במהלך אותן שנים הפנס נהיה כהה יותר ומאבד מיעילותו, ויכולות להיות גם סיבות אסטטיות שיגרמו לרצות להחליף את הפנסים. לכן דרך טובה לשיפור מראה הרכב והבטיחות שלו, היא התקנה של פנסים חדשים אחת לכמה שנים אם בעבר פנסי הרכב היו רכיב משני..


גלגלי מגנזיום – התכשיט של הרכב

גלגלי מגנזיום – התכשיט של הרכב אם תצפו במשך עשרים דקות בMTV תגיעו למסקנה שכל הרכבים בארה"ב, במיוחד אם הם של ראפרים, מגיעים עם גלגלים רחבים בעלי חישוקי מגנזיום מקושטים גם בישראל ניתן לשדרג את המראה היוקרתי, ולהרגיש כמו כוכב ראפ בקלות, על-ידי תוספת של חישוקי מגנזים. בעבר היה מדובר במוצר יוקרתי..


מערכות GPS - כשהמחשב מוביל אותך אל היעד

מערכות GPS - כשהמחשב מוביל אותך אל היעד מה שהיה פעם צעצוע לעשירים, הפך מזמן למכשיר חובה בכל בית ואפילו בכל פלאפון, קבלו את ה-GPS, המכשיר שבלעדיו לא נצא לדרך בלי לשים לב, מכשירי GPS לרכב הצליחו להציל לא מעט מערכות יחסים בין גברים לנשים. אם לא הצילו הם בוודאי תרמו. במקום שבני הזוג יריבו, האם לשאול נהגים אחרים איך להגיע..


מערכות לרכב - סקירה של המערכות המובילות בשוק

מערכות לרכב - סקירה של המערכות המובילות בשוק אחת המטרות שלנו באתר coolcar , היא לעזור לצרכן לבחור באביזרי רכב הטובים ביותר, לשם כך החלטנו לערוך השוואה בין שלוש חברות מערכות לרכב מהטובות בשוק קניית רדיו דיסק לרכב מציבה אתכם, הלקוח הפשוט, אל מול בליל רב של מושגים טכניים ועגה מקצועית. כדי לנסות ולפשט קצת את החיים שלכם,..


מדריך מערכות אזעקה לרכב

מדריך מערכות אזעקה לרכב בזמן שמחירי הרכב עולים , וכמות הגניבות עולה, מה הפלא שענף אזעקות הרכב משגשג? על פי נתונים שהציגה יחידת אתג"'ר בתחילת שנת 2010, יותר מעשרים אלף כלי רכב נגנבו בשנת 2009. מספר זה אומנם מציג ירידה לעומת שנת 2008, ובכל זאת הוא מציג תמונת מצב לא נעימה ודי אפורה. אף אחד הרי לא אוהב לקום..


מערכות לרכב - לנהוג ברכב, להרגיש בדיסקוטק

מערכות לרכב - לנהוג ברכב, להרגיש בדיסקוטק אומנם אנחנו חדלנו להשתמש בבית במערכת סטריאו ועברנו למערכות קולנוע, אך במכוניות המערכות הישנות והטובות עדיין שולטות לפני שנים רבות, כאשר היינו נוסעים לאילת ברכב פרטי, ידענו שבשלב מסוים, ליד ים המלח, נאלץ לכבות את הרדיו ולהאזין לעצמנו. אלו היו הימים של טרום מערכות לרכב, שלא נדבר על כך שאיש לא..


מדריך מקוצר על אביזרי רכב

מדריך מקוצר על אביזרי רכב הרכב הפך עבורנו מזמן לכלי עבודה ואנו מבלים בו לא מעט. הוא בתמורה מצ'פר אותנו עם אביזרי רכב נוחים ומשוכללים. הכל בשביל שנרגיש כמו בבית על פי נתונים שונים הנהג הישראלי גומע בשנה קרוב לעשרים אלף ק"מ בממוצע. נסיעות לעבודה, למשפחה, הסעות של הילדים, בילויים, טיולים ועוד. אומנם ביחס..


התקנת דיבורית לרכב - יותר בטוח, יותר נוח

התקנת דיבורית לרכב - יותר בטוח, יותר נוח כאשר נהג ישראלי נאלץ לבלות למעלה משעתיים ביום על הכביש , אפשר להבין למה הוא מתקשה לוותר על הפלאפון שלו עם הופעת המכשירים הסלולריים בחיינו, נתנה המדינה מענה מהיר לתופעה השלילית בה נהגים דיברו בזמן נהיגה בזמן שהם אוחזים את מכשיר הסלולר בידיהם. כיום הקנס על דיבור בזמן..


Copyright © 2022 coolcar.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אביזרי רכב מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום אביזרי רכב
מעוניינים במערכת רדאר למניעת תאונות? השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים עם חנויות אביזרי רכב המובחרות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!